درباره ما 
  • معرفي شركت  

 شركت آرد زر كرج در زميني به مساحت 20000 متر مربع و زيربناي حدود 9000 متر مربع با استفاده از تكنولوژي كشور آلمان در سال 1372 شروع به ساخت و در اسفند 1377 به بهره برداري رسيد. اين كارخانه توليد خود را با استحصال روزانه 600 تن انواع آرد ماکارونی، ستاره و سبوس گرفته آغاز نمود، سپس به منظور ارتقاء سطح كيفي محصولات در صنعت ماكاروني در سال 1383 براي اولين بار در ايران خط توليد آرد سمولينا را راه اندازي نمود. سپس به درخواست واحدهاي توليد نان سنگك توليد آرد كامل را نيز در دستور کار خود قرار داد. در سال 1387 پیرو طرح ملی غنی سازی آرد و الزامات دولتی، افزودن غنی کننده به آردهای خبازی در برنامه تولید این واحد قرار گرفت و هم اکنون آردهای ستاره و سبوس گرفته با نام های آرد ستاره غنی شده و سبوس گرفته غنی شده توزیع می شود. در سال 89 خط چهارم تولید آرد با تکنولوژی کشور ترکیه راه اندازی گردید، همچنین پروژه نصب خط پنج تولید آرد نیز با تكنولوژی مشابه خط چهار انجام گردیده كه با راه اندازی آن ظرفیت تولید به روزانه 1380 تن تولید آرد افزایش یافته است. شایان ذكر است تمامی آرد مورد نیاز كارخانه زرماكارون از طریق شركت آرد زر تامین می گردد.

  • محصولات  

محصولات اصلی شرکت صنعتي آرد زر به 2 دسته عمده آردهای صنعتی و خبازی تقسیم می شود:

آرد صنعتی شامل: آرد سمولینا و ماکارونی و نیز آرد کامل می باشد که حدود 75% تولیدات این شرکت را تشکیل می دهد. این محصولات به ترتیب بعنوان ماده اولیه در تولید انواع ماکارونی و ماکارونی سبوسدار مورد استفاده قرار می گیرد.

آرد خبازی شامل: آردهای ستاره، خبازی و سبوسگرفته غنی شده می باشد که مورد استفاده واحدهای خبازی می باشد. 

محصولات جانبی این شرکت شامل جوانه گندم، سبوس و پروفید می باشد. جوانه گندم جهت تولید ماکارونی جوانه گندم و سبوس و پروفید جهت تولید خوراک دام، عرضه می شود

  • مشتریان:

شرکت صنعتي آرد زر به‌منظور شناسایی و دریافت نیازها و انتظارات مشتریان، آن‌ها را به دو دسته مشتریان مستقیم و غیرمستقیم تقسیم نموده است:

مشتریان مستقیم: شرکت زر ماکارون، شرکت خدمات بازرگانی (متولی آرد و غله کشور در سیستم دولتی)

مشتریان غیرمستقیم: واحدهای خبازی و ارگان های دولتی

 

  • تامین کنندگان : 

تامین کنندگان اصلی شرکت آرد زر، تامین کنندگان گندم (واحدهای تعاونی، اتحادیه های تولیدی و روستایی و شرکتهای خصوصی تامین گندم)، شرکت غله و خدمات بازرگانی می باشند. همچنین شرکتهایی نظیر  Go East Australian Trading – Olam - Anton Commodity – Cargill - Amatis Tashkand   M.M. Sakha و ...جهت تامین گندم بعنوان ماده اصلی اولیه در آینده شناسایی گردیده اند. شرکت آیباکار تنها تامین کننده خطوط تولید و تجهیزات خطوط و شرکت اوبیال نیز تامین کننده تجهیزات سیلوها می باشد

  • مسیر تعالی:

با توجه به نیاز سازمان به یک مدل جامع جهت ارزیابی عملکرد و مقایسه با سایر سازمانها، از سال 87، مطالعات در خصوص پیاده سازی مدل تعالی سازمانی EFQM آغاز شد. در سال 88، گروه های کاری شکل گرفت و آموزشهای تخصصی لازم در زمینه تشریح و آشنایی با مدل تعالی سازمانی EFQM، اصول و روشهای خودارزیابی و منطق رادار اجرا گردید و فعالیتهای لازم در این راستا در شرکت آغاز شد. با توجه به ماموریت شرکت در صنایع غذایی و سیاست و راهبرد گروه زر در خصوص مشارکت فعال در جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران(INFDHQA) از سال 89 در جایزه با اقتدار حضور داشته که مطابق با شکل روبرو دستاوردهای ارزش­مندی حاصل گردیده است.

 

  •  جایگاه شرکت آرد زر در مقایسه با رقبا 

به منظور تخصیص سهمیه گندم و مقایسه توانمندی­های شرکت در مقایسه با رقبا، سالانه به صورت مستمر و نظام­مند ارزیابی و درجه بندی شرکت­های تولید کننده آرد، توسط هیئتی متشکل از سازمان­ها و دستگاه­های شرکت غله و خدمات بازرگانی، انجمن صنفی آردسازان، معاونت غذا و دارو، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی و سایر ارگان های مربوطه، صورت پذیرفته و رتبه و امتیاز ارزیابی شرکت بر اساس معیارهای تعیین شده مربوط به کیفیت محصولات و توانمندی­های شرکت(مطابق شکل ذیل) صورت می پذیرد.

از مهمترین دستاوردهای کلیدی شرکت که نشان از اقتدار شرکت صنعتی آرد زر در مقایسه با رقبا(بیش از 37 شرکت تولید کننده آرد در استان تهران و البرز) می باشد، پیشرو و رهبری بازار در منطقه و رتبه برتر شرکت­های تولید کننده آرد طی سالیان گذشته می باشد.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!