خط مشی 

خط‌مشی شرکت صنعتی آرد زر و شرکت صنعتی سمولینای زر

شرکت صنعتی آرد زر و شرکت صنعتی سمولینای زر، تولیدکننده انواع آردهای خبازی و صنعتی، باهدف اصلی ارتقاء سطح کیفیت، کمیت و بهداشت محصولات فعالیت می‌نمایند. بدیهی است افزایش رضایت مشتریان مهم‌ترین شاخص ارزیابی در راه رسیدن به اهداف فوق می‌باشد. در این راستا و در جهت بهینه سازی و مدیریت نظام مند کیفیت، ایمنی بهداشت حرفه ای، محیط زیست و شکایت مشتریان سازمان اهتمام به استقراراستانداردهای ISO9001، ISO45001، ISO14001، ISO10002 ، ISO10004 و نیز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی مبتنی بر استاندارد ISO22000 و سیستم HACCP همچنین بهبود مستمر اثربخشی آن، خط‌مشی خود را با توجه به اصول ذیل ارائه می‌نماید:

  • افزایش رضایت مشتری از طریق توسعه و تولید و ارائه کیفیتی برتر بر اساس خواسته‌های مشتری.
  • ارتقای سطح رضایت مشتریان با رسیدگی موثر و به موقع به شکایات و ادعاهای آنها
  • توسعه زیرساخت‌ها و استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین‌آلات و برنامه‌ریزی منظم نگهداری و تعمیرات زیرساخت‌های تولیدی.
  • شناسایی، ساماندهی و بهبود مستمر فرآیندهای جاری سازمان به‌منظور تولید بهره‌ور از طریق نوآوری در فرآیندها و ممیزی‌های نظام‌مند.
  • افزایش سطح بهداشت تولیدات و تضمین ایمنی مواد غذایی با توجه به الزامات قانونی و استانداردها.
  • توان‌افزایی و ارتقای سطح شایستگی و رضایتمندی کارکنان از طریق فرآیندهای منابع انسانی با اعتقاد بر محوری بودن آن‌ها در بهبود عملکرد سازمان.
  • افزایش سطح ایمنی کارکنان و طرف‌های ذینفع، کاهش عوامل زیان‌آور محیط کار، پیشگیری از حوادث و وقوع بیماری‌های ناشی از کار.
  • استفاده بهینه از منابع و برنامه‌ریزی و اقدام منظم جهت پیشگیری، کنترل و اجتناب از آلودگی‌های زیست‌محیطی
  • شناسایی ذینفعان سازمان و مشخص نمودن ریسک‌ها و فرصت‌ها و انجام اقدامات لازم برای کنترل پیامدهای حاصل

مدیریت شرکت خود را متعهد می‌داند به‌منظور برآورده نمودن الزامات و تبعیت از قوانین و مقررات مربوطه و برای رسیدن به اهداف فوق نهایت تلاش خود را بکار برده و در سایه مشارکت کارکنان، تحقق اهداف را عملی سازد.

 

مهدی امینی 

امیر قلی پور پاشابیک 

مدیریت عامل شرکت صنعتی آرد زر

مدیریت عامل شرکت صنعتی سمولینای زر


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!