خط مشی 

شرکت صنعتی آرد زر و شرکت صنعتی سمولینای زر، تولید کننده انواع آردهای خبازی و صنعتی، با هدف اصلی ارتقاء سطح کیفیت، کمیت و بهداشت محصولات فعالیت می نمایند. بدیهی است افزایش رضایت مشتریان مهمترین شاخص ارزیابی در راه رسیدن به اهداف فوق می باشد. در این راستا شرکت با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) مبتنی بر استانداردهای ISO9001، OHSAS18001، ISO14001 و نیز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی مبتنی بر استاندارد ISO22000 و سیستم HACCPهمچنین بهبود مستمر اثربخشی آن، خط مشی خود را با توجه به اصول ذیل ارائه می نماید :

  • افزایش رضایت مشتری و ارائه کیفیتی برتر بر اساس خواسته های مشتری.
  • استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین آلات و برنامه ریزی منظم نگهداری و تعمیرات زیرساخت­های تولیدی.
  • شناسایی، ساماندهی و بهبود مستمر فرآیندهای جاری سازمان.
  • افزایش سطح بهداشت تولیدات و تضمین ایمنی مواد غذایی.
  • توان افزایی و ارتقای سطح شایستگی نیروی انسانی از طریق فرآیندهای منابع انسانی.
  • افزایش سطح ایمنی کارکنان و طرف­های ذینفع، کاهش عوامل زیان‌آور محیط کار، پیشگیری از حوادث و وقوع بیماری­های ناشی از کار.
  • استفاده بهینه از منابع و برنامه­ریزی و اقدام منظم جهت پیشگیری، کنترل و اجتناب از آلودگی­های زیست­محیطی

مدیریت شرکت خود را متعهد می داند به منظور برآورده نمودن الزامات و تبعیت از قوانین و مقررات مربوطه و برای رسیدن به اهداف فوق­نهایت­تلاش خود را به کار برده و در سایه مشارکت کارکنان،­تحقق اهداف­را عملی سازد.

مسئولیت ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و پیگیری موارد فوق و گزارش دهی به مدیریت ارشد بر عهده مدیر تیم ایمنی غذا بوده و می بایست گزارش وضعیت ارتباطات را به مدیریت ابلاغ نماید.

از این رو کلیه کارکنان شرکت موظف به برقراری این خط مشی می باشند و نماینده مدیریت می بایست از درک خط مشی در تمامی سطوح سازمان اطمینان حاصل نماید.

این خط مشی در صورت نیاز در جلسات بازنگری مدیریت، بازنگری خواهد شد و به وسیله اهداف قابل اندازه گیری پشتیبانی می شود.

 


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!