در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده اخبار

پنجمین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف کننده صبح امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی و با هدف تقدیر از واحدهای خوشنام در حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سالن همایش های سازمان صنعت و معدن استان البرز برگزار شد.

دکتر شاهمرادی رئیس سازمان صنعت و معدن استان البرز در ابتدای مراسم ضمن قدردانی از واحدهایی که در شرایط سخت کشور وظیفه جهاد را  انجام می دهند بیان داشت:  این واحدهای تولیدی و خدماتی جانب انصاف را در خصوص مصرف کننده رعایت می کنند و در این شرایط سخت در کنار مردم کشورمان هستند. واحدهایی که امروز از آنها تقدیر به عمل می آید قطعا بدانند که در خاطر همه مردم ایران خواهند ماند.

مهندس کامکار معاون استاندار البرز در بخشی از این مراسم ضمن ابراز امیدواری از پایدار نبودن شرایط پیش آمده در کشور گفت: تمام دغدغه فکری شب و روز ما در سطح استان البرز رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان استان است که این موضوع به جد در حوزه استانداری در حال پیگیری است.

مدیرکل دفتر هماهنگی استانهای سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده نیز در این مراسم بیان داشت: وقتی از حقوق مصرف کننده صحبت می کنیم موضوعاتی را شامل می شود که حق داشتن کالای سالم و ایمن را توسط مصرف کننده میسر می سازد. این موضوعات که در منشور ملل متحد به عنوان حقوق مصرف کننده درج شده همه کشورها را به رعایت این حق ملزم می کند. دکتر ارغنده پور ضمن اشاره به تاثیر تولید در اقتصاد کشور بیان داشت: حدود یکصد سال پیش تولید سنتی مرزهای خود را باز کرد و به سمت تولید انبوه ، تولید ناب و تولید چابک تغییر مسیر داد. امروز تنها تولید مسئولیت پذیر است که پاسخ نیاز مشتریان را در دنیای کنونی می دهد از این رو موضوع بسیار مهمی است.

ارغنده پور با تعریف نقش مسئولیت پذیری واحدهای تولیدی گفت: ما در طول یک سال بررسی می کنیم که کدام واحدها در خصوص رعایت این حقوق برای مصرف کنندگان و احساس مسئولیت پذیری قوی کار کرده اند. برخی از تولیدکنندگانی که امروز در این استان از آنها تقدیر می شود در سطح ملی در خصوص رعایت این حقوق خوشنام و در ادوار متعددی نشان اعتماد دریافت کرده اند.

در پایان این مراسم از شرکت صنعتی زرماکارون، شرکت صنعتی زرفروکتوز و شرکت صنعتی آرد زر به عنوان پیشگام در خصوص رعایت حقوق مصرف کننده از خانواده بزرگ گروه صنعتی و پژوهشی زر و دارنده 9 دوره متوالی نشان اعتماد از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

گروه
منبع
تاریخ ارسال ۱۳۹۷/۷/۱۰
شرکت آرد زر
Zar Flour http://zarflour.ir