معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی کشور: پیشرفت بخش خصوصی،پیشرفت تامین ...
۱۳۹۷ يازدهم شهريور
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر،معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی با حضور در این مجموعه ضمن قدرانی از توان علمی و اجرایی مدیریت هلدینگ بزرگ زر و‌ ابراز خرسندی از پیشرفت بخش خصوصی گفت:خوشبختانه صنعت کشور به شکوفایی رسیده،از سرمایه های کشور استفاده کرده و توان رقابت با بهترین برندهای دنیا را دارد.
‎وی به تاثیر این مجموعه در اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود: ما به این باور رسیده ایم که با حرکت در مسیر توسعه بخش خصوصی و بالندگی آن می توان معضل بیکاری را از بین برد.
‎جعفریان ادامه داد: مرتضی سلطانی نمونه ای از کار آفرینهایی است که نام آورترین برندهای معتبر کشور را مدیریت می‌کند و باعث اشتغال تعداد زیادی از مردان و زنان این سرزمین شده است.
‎ وی با تاکید بر اینکه گروه زر مایه مباهات تامین اجتماعی و کشور است،اظهار کرد: امروز شاهد بالندگی روز افزون این واحد صنعتی هستیم و خوشحالیم که با وجود تمام تحریم ها این مجموعه همچنان به دنبال توسعه و پیشرفت است.
‎معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ‎خاطرنشان کرد: سازمان تامین‌اجتماعی با ایجاد کلینیک کارگاهی، کارگاه های تولید را به سه رنگ سبز، زرد و قرمز طبقه بندی کرده است و می کوشد تا با توجه به اینکه کارگاههای قرمز که عمرشان تمام شده و کمک به آنها ممکن نیست به کارگاههای زرد کمک کرده تا به بخش سبز و فعال تبدیل و به چرخه تولید بازگردند.
‎جعفریان در ادامه گفت: در ارتباط با کارگاههای سبز همچون مجموعه زر، تلاش می شود کارفرمایان با تشویق و حمایت در منطقه سبز بمانند تا بدین وسیله شاید کمک کوچکی به صنعت کشور داشته باشیم.
‎ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی عنوان کرد: یکی از برنامه های این معاونت حمایت از تولید داخلی و ملی است زیرا حمایت از تولید داخلی و پیشرفت این واحدها مساوی با رشد سازمان تامین اجتماعی است.
‎در پایان این بازدید مرتضی سلطانی رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز به پاس خدمات ارزشمند سازمان تامین تامین اجتماعی در خصوص رفاه اجتماعی کارگران از این سازمان تقدیر بعمل آورد. وی از معاونت این سازمان خواست به مقوله رفاه اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند و با حمایت صنعتگران تولید ملی را رونق بخشند.

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 912
آخرین اخبار
حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در نمایشگاه گلفود دبی2020 پیام تسلیت مرتضی سلطانی بنیانگذار گروه صنعتی پژوهشی زر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، سردار دلها شهادتت مبارک قضا در سنجه حمایت از تولید ملی درخشش ۴ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر در ششمین همایش حقوق مصرف کنندگان البرز درخشش دانش آموزان نخبه کشور در مسابقات جهانی ریاضیات ۲۰۱۹ هند با حمایت گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر زر لوح و تندیس جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان را از آن خود کرد تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!