معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی کشور: پیشرفت بخش خصوصی،پیشرفت تامین ...
۱۳۹۷ يازدهم شهريور
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر،معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی با حضور در این مجموعه ضمن قدرانی از توان علمی و اجرایی مدیریت هلدینگ بزرگ زر و‌ ابراز خرسندی از پیشرفت بخش خصوصی گفت:خوشبختانه صنعت کشور به شکوفایی رسیده،از سرمایه های کشور استفاده کرده و توان رقابت با بهترین برندهای دنیا را دارد.
‎وی به تاثیر این مجموعه در اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود: ما به این باور رسیده ایم که با حرکت در مسیر توسعه بخش خصوصی و بالندگی آن می توان معضل بیکاری را از بین برد.
‎جعفریان ادامه داد: مرتضی سلطانی نمونه ای از کار آفرینهایی است که نام آورترین برندهای معتبر کشور را مدیریت می‌کند و باعث اشتغال تعداد زیادی از مردان و زنان این سرزمین شده است.
‎ وی با تاکید بر اینکه گروه زر مایه مباهات تامین اجتماعی و کشور است،اظهار کرد: امروز شاهد بالندگی روز افزون این واحد صنعتی هستیم و خوشحالیم که با وجود تمام تحریم ها این مجموعه همچنان به دنبال توسعه و پیشرفت است.
‎معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ‎خاطرنشان کرد: سازمان تامین‌اجتماعی با ایجاد کلینیک کارگاهی، کارگاه های تولید را به سه رنگ سبز، زرد و قرمز طبقه بندی کرده است و می کوشد تا با توجه به اینکه کارگاههای قرمز که عمرشان تمام شده و کمک به آنها ممکن نیست به کارگاههای زرد کمک کرده تا به بخش سبز و فعال تبدیل و به چرخه تولید بازگردند.
‎جعفریان در ادامه گفت: در ارتباط با کارگاههای سبز همچون مجموعه زر، تلاش می شود کارفرمایان با تشویق و حمایت در منطقه سبز بمانند تا بدین وسیله شاید کمک کوچکی به صنعت کشور داشته باشیم.
‎ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی عنوان کرد: یکی از برنامه های این معاونت حمایت از تولید داخلی و ملی است زیرا حمایت از تولید داخلی و پیشرفت این واحدها مساوی با رشد سازمان تامین اجتماعی است.
‎در پایان این بازدید مرتضی سلطانی رئیس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز به پاس خدمات ارزشمند سازمان تامین تامین اجتماعی در خصوص رفاه اجتماعی کارگران از این سازمان تقدیر بعمل آورد. وی از معاونت این سازمان خواست به مقوله رفاه اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند و با حمایت صنعتگران تولید ملی را رونق بخشند.

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 496
آخرین اخبار
تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده تجلیل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از رئیس هیأت مدیره هلدینگ زر معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی کشور: پیشرفت بخش خصوصی،پیشرفت تامین اجتماعی است راه‌اندازی انجمن هلدینگ‌های ایران بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر، بر کرسی هیأت مدیره موسسین انجمن هلدینگ‌های ایران نشست رونمایی از باشگاه خبرنگاران طلایی پیام تبریک مرتضی سلطانی به مناسبت روز خبرنگار در هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ کسب دومین گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کننده توسط شرکت آرد زر دستور رئیس جمهور به وزرا،صادر کنندگان بی واسطه تولیدات خود را به کشورهای هدف صادر کنند در بازدید رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک کشور مطرح شد؛ گروه صنعتی و پژوهشی زر ترکیبی از صنعت و دانش را بوجود آورده است در هفتمین همایش استاندارد و کیفیت استان البرز و با حضور دکتر پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد و دکتر نجفی استاندار البرز صورت گرفت؛ انتخاب گروه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان واحد نمونه استاندارد البرز در آیین اختتامیه نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری البرز و با حضور دکتر نجفی استاندار البرز رقم خورد؛ تقدیر از گروه صنعتی و پژوهشی زر به پاس دستاوردهای ارزنده در عرصه پژوهش و فناوری گزارش تصویری سومین روز نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!