در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از ...
۱۳۹۷ دهم مهر
ارسال لینک مطلب به :
لینک ثابت  |  نسخه ی چاپی  |  ارسال برای دوستان  |  نظرات
 

پنجمین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف کننده صبح امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی و با هدف تقدیر از واحدهای خوشنام در حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سالن همایش های سازمان صنعت و معدن استان البرز برگزار شد.

دکتر شاهمرادی رئیس سازمان صنعت و معدن استان البرز در ابتدای مراسم ضمن قدردانی از واحدهایی که در شرایط سخت کشور وظیفه جهاد را  انجام می دهند بیان داشت:  این واحدهای تولیدی و خدماتی جانب انصاف را در خصوص مصرف کننده رعایت می کنند و در این شرایط سخت در کنار مردم کشورمان هستند. واحدهایی که امروز از آنها تقدیر به عمل می آید قطعا بدانند که در خاطر همه مردم ایران خواهند ماند.

مهندس کامکار معاون استاندار البرز در بخشی از این مراسم ضمن ابراز امیدواری از پایدار نبودن شرایط پیش آمده در کشور گفت: تمام دغدغه فکری شب و روز ما در سطح استان البرز رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان استان است که این موضوع به جد در حوزه استانداری در حال پیگیری است.

مدیرکل دفتر هماهنگی استانهای سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده نیز در این مراسم بیان داشت: وقتی از حقوق مصرف کننده صحبت می کنیم موضوعاتی را شامل می شود که حق داشتن کالای سالم و ایمن را توسط مصرف کننده میسر می سازد. این موضوعات که در منشور ملل متحد به عنوان حقوق مصرف کننده درج شده همه کشورها را به رعایت این حق ملزم می کند. دکتر ارغنده پور ضمن اشاره به تاثیر تولید در اقتصاد کشور بیان داشت: حدود یکصد سال پیش تولید سنتی مرزهای خود را باز کرد و به سمت تولید انبوه ، تولید ناب و تولید چابک تغییر مسیر داد. امروز تنها تولید مسئولیت پذیر است که پاسخ نیاز مشتریان را در دنیای کنونی می دهد از این رو موضوع بسیار مهمی است.

ارغنده پور با تعریف نقش مسئولیت پذیری واحدهای تولیدی گفت: ما در طول یک سال بررسی می کنیم که کدام واحدها در خصوص رعایت این حقوق برای مصرف کنندگان و احساس مسئولیت پذیری قوی کار کرده اند. برخی از تولیدکنندگانی که امروز در این استان از آنها تقدیر می شود در سطح ملی در خصوص رعایت این حقوق خوشنام و در ادوار متعددی نشان اعتماد دریافت کرده اند.

در پایان این مراسم از شرکت صنعتی زرماکارون، شرکت صنعتی زرفروکتوز و شرکت صنعتی آرد زر به عنوان پیشگام در خصوص رعایت حقوق مصرف کننده از خانواده بزرگ گروه صنعتی و پژوهشی زر و دارنده 9 دوره متوالی نشان اعتماد از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

نظرات ارسال شده
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
وب سایت  
 
شرح نظر  
عبارت زیر را در کادر وارد کنید

جستجو
اطلاعات مطلب
گروه
بازدید 594
آخرین اخبار
تورق ۱۰۰ شماره اقتصاد سبز با بزرگان صنعت غذا، مصاحبه با مرتضی سلطانی، بنیانگذار گروه صنعتی زر انتخاب دو شرکت آرد زر و زرماکارون به عنوان شرکتهای نمونه استاندارد استان البرز در سال ۹۸ بیست و سومین همایش روز ملی صادرات برگزار شد حضور مقتدرانه زر در گلفود امارات حضور گروه صنعتی و پژوهشی زر در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران تقدیر از آرد زر و زرماکارون به عنوان واحد نمونه کیفی و استاندارد افتتاح شش مدرسه در روستاهای کرمانشاه در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ تقدیر از پیشگامان حمایت از حقوق مصرف کننده تجلیل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از رئیس هیأت مدیره هلدینگ زر معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین‌اجتماعی کشور: پیشرفت بخش خصوصی،پیشرفت تامین اجتماعی است راه‌اندازی انجمن هلدینگ‌های ایران بنیانگذار گروه صنعتی و پژوهشی زر، بر کرسی هیأت مدیره موسسین انجمن هلدینگ‌های ایران نشست رونمایی از باشگاه خبرنگاران طلایی پیام تبریک مرتضی سلطانی به مناسبت روز خبرنگار در هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کننده رقم خورد؛ کسب دومین گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کننده توسط شرکت آرد زر

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آرد زر می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!